BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1
Twój rabat: 50%
BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1
2 015,00  1 007,50  netto
2 478,45  1 239,23  brutto
Stan magazynowy: Wysoka dostępność
Kamera IP tubowa 8Mpx Przetwornik 1/2.7" PS CMOS Technologia NightColor Obiektyw stały 2.8 mm WDR120dB Mikrofon Promiennik IR 50m Whitelight 50m Obudowa IP67 Wbudowane funkcje inteligentne
Poprzednia najniższa cena: 2 478,45 .
EAN: 5904890714021 SKU: B4186 Kategoria:
Specyfikacja techniczna
Waga0,00 kg
Zasilanie (V)
PoE
SMD
Tak
Ai - Ochrona perymetryczna
Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii
Ai - Rozpoznawanie obiektów
Ai - SMD - inteligentna de
SMD 4.0
Ai - Wbudowane funkcje int
Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu
Apertura
F1.4
Balans bieli
(AWB) Auto / manual
Bitrate
H.264: 3 kbps~16384 kbps H.265: 3 kbps~16384 kbps
Czułość kamery
0.007Lux(Color,F1.4,30IRE) 0.0007Lux(F1.4,B/W,30IRE) 0Lux(IR)
Defog
Electronic
Detekcja ruchu
4
DORI
Detect 85m/ Observe 34m/ Recognize 17m/ Identify 8m
Dzień/noc
ICR mechaniczny filtr podczerwieni
Focus
Stały
Gniazdo karty pamięci
microSD 512GB
Ilość strumieni
3
Iris
Stały
Kąt widzenia
H: 110° V: 58° D: 132°
Klasa szczelności IP
IP67
Kolor obudowy
Biały
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR(120dB) / SSA
Kompresja audio
G.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / PCM
Kompresja wideo
H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG / Ai Coding
Kontrola wzmocnienia
(AGC) Auto / manual
LDC
Lens Distortion Correction
Maski prywatności
8
Migawka
Auto / manual 1/3~1/100000s
Mikrofon
Tak
NightColor
Obiektyw
Obrót obrazu
Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Obsługa
Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Ogniskowa
2.8 mm
Oświetlacz
50m
Piksele
3840(H)×2160(V)
Pobór mocy
max 10W
Protokoły
Przechowywanie
FTP, SFTP, NAS
Przetwornik
1/2.7'' CMOS
RAM
1GB
Redukcja szumów
3D DNR
Redundancja zasilania
Dual Power Backup
Rodzaj oświetlacza
IR LED + WhiteLight
Rodzaj zasilania
12V DC / PoE(802.3af)
RoI
Region of Interest
ROM
256MB
Rozdzielczości
Rozdzielczość
8 Mpx
Sieć
RJ-45 10/100 Mbps
Stosunek S/N
56dB
Strumień drugi
1920×1080@(1~25/30 fps)
Strumień główny
3840×2160(1~25/30fps)
Strumień trzeci
System skanowania
Progressive Scan
Typ kamery
Tuba
Waga
0.61 kg
Warunki pracy
-40°C~+60°C max 95% RH
WDR
120dB
Wejście alarmowe
1
Wejście audio
1
Wyjście alarmowe
Wyjście audio
Wymiary
192.7×70.5×66.4mm
Zgodność
ONVIF(S/G/T)
Zoom cyfrowy
16×
EAN
Kategoria
8mpx
Kategoria Nazwa
Krótki opis