BCS-L-TIP68VSR12-Ai2-0832
Twój rabat: 50%
BCS-L-TIP68VSR12-Ai2-0832
4 360,00  2 180,00  netto
5 362,80  2 681,40  brutto
Stan magazynowy: Na zamówienie
Poprzednia najniższa cena: 5 362,80 .
EAN: 5904890713642 SKU: B3793 Kategoria:
Specyfikacja techniczna
Waga0,00 kg
Zasilanie (V)
PoE
Detekcja twarzy
Tak
Inteligentna detekcja
Tak
Inteligentne wyszukiw
Liczenie osób
Mapa ciepła
Metadane
SMD
Ai - Detekcja twarzy
Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy, rozpoznawanie atrybutów i ekspresji twarzy
Ai - Inteligentna detekcja
Inteligentne wykrywanie zagubionych/pozostawionych przedmiotów
Ai - Inteligentne wyszukiw
Ai - Liczenie osób
Ai - Mapa ciepła
Ai - Ochrona perymetryczna
Ai - Rozpoznawanie obiektów
Ai - SMD - inteligentna de
SMD 3.0
Ai - Wbudowane funkcje int
Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu
Apertura
F1.6
Balans bieli
(AWB) Auto / manual
Bitrate
H264: 32Kbps~16384Kbps H265: 12Kbps~13568Kbps
Czułość kamery
0.0008Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0004Lux(F1.6,B/W,30IRE) 0Lux(IR)
Defog
Electronic
Detekcja ruchu
4
DORI
Detect 214~573m / Observe 85~229m / Recognize 43~115m / Identify 21~57m
Dzień/noc
ICR mechaniczny filtr podczerwieni
Focus
Auto / manual
Gniazdo karty pamięci
microSD 512GB
IK10
Ilość strumieni
4
Iris
Auto
Kąt widzenia
H: 42°~15° V: 23°~9° D: 48°~17°
Klasa szczelności IP
IP67
Kolor obudowy
Biały
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR(120dB) / SSA
Kompresja audio
G.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / PCM
Kompresja wideo
H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG / Ai Coding
Kontrola wzmocnienia
(AGC) Auto / manual
Maski prywatności
8
Migawka
Auto / manual 1/3~1/100000s
Mikrofon
Obiektyw
motozoom
Obrót obrazu
Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Obsługa
Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Ogniskowa
8~32 mm
Oświetlacz
120m
Piksele
3840(H)×2160(V)
Pobór mocy
max 12.8W
Protokoły
Przechowywanie
FTP, SFTP, NAS
Przetwornik
1/1.8'' CMOS
RAM
2GB
Redukcja szumów
3D DNR
Rodzaj oświetlacza
IR LED
Rodzaj zasilania
12V DC / PoE(802.3af) / ePoE
ROM
4GB
Rozdzielczości
Rozdzielczość
8 Mpx
Sieć
RJ-45 10/100 Mbps
Stabilizacja Obrazu
Electronic (EIS)
Stosunek S/N
56dB
Strumień czwarty
1280×720(1~10fps)
Strumień drugi
704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps)
Strumień główny
3840×2160(1~25/30fps)
Strumień trzeci
System skanowania
Progressive Scan
Typ kamery
Tuba
Waga
1.1 kg
Warunki pracy
-30°C~+60°C max 95% RH
WDR
120dB
Wejście alarmowe
2
Wejście audio
1
Wyjście alarmowe
1
Wyjście audio
Wymiary
273.2×95×95mm